O projekte Premeny Mamy

Materstvo bolo pre mňa obrovským portálom do môjho vnútra, doviedlo ma do takých hĺbok, že som si to predtým ani nevedela predstaviť. Moja transformácia v mamu nebola ideálna a už vôbec nie dokonalá, a odštartovala moju ďalšiu cestu rozvoja, kurzov a hľadania samej seba.

Práve to ma doviedlo k tomu, aby som sa stala Mama Rising ® koučkou a facilitátorkou.

S nadšením som robila osvetu matrescencii – procesu premeny ženy v mamu a vytvorila som svoj projekt Premeny Mamy. Pomáhala som mamám zorientovať sa v zmenách, ktoré prináša materstvo do ich života, nájsť autenticitu v materstve a stať sa spokojnou a naplnenou ženou.

Počas tohto obdobia som vytvorila množstvo hodnotného obsahu pre mamy. Workshopy, konferencia, minikurz zdarma či Transformačný Program Autentická Mama. Toto všetko je pre teba stále k dispozícii.

Pretože matrescencia, proces premeny v mamu, je stále aktuálny. A problémy, s ktorými ako mamy často zápasíme sú stále reálne. Ako mama a Mama Rising ® facilitátorka rozumiem procesom, ktoré sa v tebe odohrávajú, a mám pre ne nesmierne pochopenie! 

Aj keď sa koučingu špeciálne pre mamy nevenujem, prostredníctvom embodiment koučingu viem podporiť aj mamy. Pretože aj ako mama máš právo žiť život podľa svojich predstáv! 

Pre Mamy Zdarma

ebook Matrescencia – tvoja
cesta premeny v mamu

Minikurz Spokojná Mama

3-minútová
Láskavá Meditácia

Podpora pre Mamy

záznam z webináru
Neviditeľná Mama

záznam z workshopu
Skrotenie Zlej Mamy

Záznam z konferencie
„Autentická Mama“

Meditácie a vizualizácie

transformačný program
Autentická Mama

Ženské kruhy