Ahoj, som Jana Boor

Transformačná sprievodkyňa žien
Female Embodiment Coach
Mama Rising 
® koučka
Kňažka Živeny
a sprievodkyňa ženských kruhov

Pomáham ženám prijať samé seba, žiť autenticky, v napojení na svoje vnútro a v úplnom súlade sama so sebou. 

Sprevádzam ženy v procese vnútornej transformácie – keď jedna časť nášho ja umiera, aby sa mohlo zrodiť naše nové JA. Keď sa nachádzame v totálnom chaose a jediné, čo je isté, je, že takto už žiť nechceme.

Na to, aby sme zistili, po čom naozaj túžime a kam chceme v živote smerovať, aby sme si dovolili ozaj žiariť a otvorili sa životu naplno, potrebujeme sa naladiť na naše vnútro a prijať samé seba.

Prijatie samej seba v úplnej celistvosti je naozaj kľúčové: prijatie celej škály emócií, aj tých negatívnych, prijatie samej seba, tu a teraz, taká, aká som.
Nečakaj u mňa žiadny „spiritual bypassing“ – najskôr musíme prijať s láskavosťou a súcitom, čo je, až potom sa môžeme pohnúť vpred. 

V Human Designe som Reflektor – a tak ťa dokážem prijať v úplnej celistvosti, poskytnúť ti podporujúci a chápavý priestor pre všetko, čo v živote prežívaš, a pomôcť ti aktivovať tvoj najvyšší potenciál.

Môj príbeh

Predtým než som sa stala transformačnou sprievodkyňou žien, pracovala som v štátnej agentúre, kde som organizovala business misie pre podnikateľov zo Slovenska. Moju prácu som milovala, ale potom som sa stala mamou a nič už nebolo ako predtým. Do práce som sa na chvíľu vrátila, ale vedela som, že tadiaľto moja cesta už nevedie.

Moja transformácia v mamu nebola ideálna a už vôbec nie dokonalá, a odštartovala moju ďalšiu cestu rozvoja, kurzov a hľadania samej seba. Stala som sa Mama Rising koučkou, robila osvetu matrescencii a sprevádzala ženy pri ich prerode v mamu. 

Odvtedy sa mnoho zmenilo, neustále sa vzdelávam a prechádzam si ďalšími osobnými aj podnikateľskými transformáciami.

Keď som objavila špecializáciu Female Embodiment Coach, vedela som, že toto je mocný nástroj, ďalší dielik skladačky do môjho života. Tento druh koučingu je so mnou v absolútnom súlade. 

Embodiment je pre mňa nielen nástroj, ako sa viac naladiť na svoje vnútro, svoje potreby a svoju pravdu, je zároveň životným štýlom. Vďaka technikám a učeniu embodimentu dokážem žiť viac autenticky a v úplnom súlade sama so sebou. 

Medzinárodne uznávanú certifikáciu Female Embodiment Coach som získala na škole School of Embodied Arts, ktorej zakladateľkou je Jenna Ward. 

Pikošky o mne 🙂

✾ v znamení zverokruhu som Baran, v čínskom horoskope Drak
a v Human Designe Reflektor
✾ vyštudovala som medzinárodné vzťahy na Ekonomickej univerzite v Bratislave
✾ pol roka som študovala v Mexico City
✾ milujem cestovanie a hovorím viacerými cudzími jazykmi
✾ mala som svadbu na Mauríciu
✾ 7 mesiacov sme s rodinou žili v Španielsku
✾ mám 3 tetovania
✾ milujem (aj) tvrdú hudbu a každý rok chodíme s mužom na rockový festival Nova Rock
✾ mám 2 deti a kocúra

Vďaka Embodiment koučingu
sa dokážeš:

spojiť so svojimi hlboko uloženými blokmi a nespracovanými emóciami
napojiť sa na svoju vnútornú intuíciu
získať dôležité vhľady a správy z tvojho podvedomia
robiť rozhodnutia v absolútnom súlade sama so sebou
nájsť riešenia na tvoje aktuálne problémy, ktoré nebudú vychádzať z „hlavy“