Hlboký Ponor

personalizovaný koučingový program

✾ Chceš lepšie spoznať samu seba?

✾ Naučiť sa počúvať svoje telo a vnútornú intuíciu?

✾ Robiť tie správne rozhodnutia?

✾ Zbaviť sa toho, čo ti už neslúži a konečne sa pohnúť z miesta?

✾ Túžiš nájsť nové smerovanie?

✾ Spraviť krok bližšie k tvojim snom a víziám?

Nepotrebuješ byť dokonalejšia, pripravenejšia, lepšia, výkonnejšia.

Dosť!

Už žiadne opravovanie sa.

Poď sa prijať taká, aká si a stať sa celistvou.
Ponor sa do svojho najhlbšieho vnútra.
Za všetky strachy, za všetky príbehy tvojej mysle a logiky.
Ponor sa do svojho tela a napoj sa na jeho intuíciu a múdrosť.
Tam nájdeš SVOJE najväčšie poklady.

A nie, nemusí to bolieť. Nemusí to byť náročné.
Môže to prebehnúť v ľahkosti a láskavosti.

Tak čo, si pripravená?

Pripravila som pre teba 3 mesačný personalizovaný

koučingový program 1:1

Hlboký Ponor

Hlboký Ponor je 3 mesačný program, v ktorom budeme pracovať 1:1 s využitím techník embodiment koučingu. Tento program som vytvorila tak, aby si získala maximálnu individuálnu podporu. Neverím na presné postupy, ktoré fungujú pre všetkých. Práve naopak, som presvedčená o tom, že každá z nás je jedinečná, a preto potrebuje niečo iné.

Hlboký Ponor je koučingový program. Na rozdiel od iných techník je koučing skvelý v tom, že ti nebudem hovoriť, čo presne máš robiť. Pretože to vieš iba ty. A ja ti pomôžem to zistiť 🙂

Nebudem ťa ani tlačiť na miesta, kam ísť nechceš. Nebudem ťa nútiť do zmeny, ktorá by ti v tomto momente nemusela sedieť.

Namiesto toho ťa budem sprevádzať, držať ti priestor a viezť ťa otázkami do tvojho vnútra.
Pomôžem ti, ako sa viac naladiť na múdrosť svojho tela a svoju vnútornú intuíciu.
Naučím ťa techniky, ktoré ti pomôžu k tejto intuícii získať prístup kedykoľvek.

Čo získaš vstupom do koučingového programu Hlboký Ponor?

Získaš presne to, čo potrebuješ!
Ušité presne na mieru pre teba. Pretože ty sama najlepšie vieš, čo potrebuješ!
A ja ti pomôžem nájsť tvoje vlastné riešenia a akčné kroky na ceste za autentickým a naplneným životom.

Pomôžem ti získať odpovede na otázky:

★ Po čom najviac túžim?
★ Čo potrebujem zintegrovať?
★ Čoho sa potrebujem vzdať?
★ Čo potrebujem zmeniť?
★ Kam chcem v živote kráčať?
★ Kým sa chcem stať?

Si pripravená ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a vykročiť na cestu transformácie?

Čo je obsahom programu Hlboký Ponor?

Čaká ťa 12 týždňov hlbokej spolupráce. Vstupom do programu získaš:

úvodný koučing, na ktorom si stanovíš svoje smerovanie a ciele pre našu spoluprácu

6x 60 min. embodiment koučing 1:1 – budeš mať dostatok priestoru ponoriť sa do svojho vnútra a uskutočniť želané zmeny vo svojom živote

2x vedené meditácie v pohybe – Prevediem ťa meditáciou za sprievodu hudby a otázkami ťa navediem k prehĺbeniu a ukotveniu toho, čo práve riešiš a čo sa vyplavilo počas koučingov.

záverečný oslavný rituál, v ktorom, ako názov napovedá, oslávime tvoje úspechy a posun

Embodied Homework – úlohy na doma, ktoré budem vytvárať na mieru tvojim potrebám. Môže to byť journaling, workbooky, doplňujúce materiály, pohybové a mindfulness úlohy…

Moja individuálna podpora – môžeš mi kedykoľvek napísať alebo nahrať hlasovku, a ja ti do 24 hodín odpoviem* 

✾ Životné zmeny je veľmi dôležité zavádzať postupne. Procesy, ktorými si budeš prechádzať môžu byť hlboké, a určite sa ti zíde čas na ich integráciu. Počas programu máš preto k dispozícii 2 integračné týždne, počas ktorých nebudeme mať spoločné stretnutie, ale budem ti samozrejme k dispozícii, ak budeš potrebovať pomoc alebo podporu.

* všetky podmienky spolupráce si presne dohodneme v koučingovej zmluve

1. mesiac

1. týždeň: úvodný embodiment koučing v trvaní ca. 70 min. »»» Stanovíš si víziu a ciele našej spolupráce.

2. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

3. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

4. týždeň: integračný týždeň

2. mesiac

5. týždeň: vedená meditácia v pohybe, v trvaní ca. 60 min.

6. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

7. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

8. týždeň: integračný týždeň

3. mesiac

9. týždeň: vedená meditácia v pohybe, v trvaní ca. 60 min.

10. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

11. týždeň: 1x 60 min. embodiment koučing

12. týždeň: oslava tvojich úspechov

Celý program prebieha online formou.

Uvádzacia cena programu je:

777€

Ako prebieha spolupráca?

Ako prvé si dohodni nezáväzný Oťukávací Call.

Trvá cca 20 – 30 minút. Prejdeme si na ňom tvoj zámer, s čím by si do programu chcela vstúpiť, a zistíme, či by bol program pre teba vhodný a prínosný.
Zodpoviem tiež všetky tvoje otázky. A overíme si, či medzi je nami „chémia“. Skrátka, zistíme, či by spolupráca medzi nami fungovala alebo nie.

Ak si po oťukávacom calle povieme „áno“, pošlem ti na podpis koučingovú zmluvu, v ktorej sú stanovené všetky podmienky, termíny našich stretnutí, platobné podmienky, na ktorých sa dohodneme, a pod.

Po podpise zmluvy nám nič nebráni začínať našu spoluprácu a stretneme sa na prvom dohodnutom termíne koučingu. 🙂

Kto ťa programom Hlboký Ponor bude sprevádzať?

Volám sa Jana Boor.
Som transformačná sprievodkyňa žien a certifikovaná Female Embodiment koučka.

Pomáham ženám prijať samé seba, žiť autenticky, v napojení na svoje vnútro a v úplnom súlade sama so sebou.

Som tiež Kňažka Živeny a sprevádzam ženy na ženských kruhoch.

Moja Esencia

Kľúčové je pre mňa prijatie samej seba v úplnej celistvosti. Nečakaj u mňa žiadny „spiritual bypassing“ – najskôr musíme prijať s láskavosťou a súcitom, čo je, až potom sa môžeme pohnúť vpred.

V Human Designe som Reflektor – a tak ti dok86em poskytnúť podporujúci a chápavý priestor pre všetko, čo v živote prežívaš, a pomôcť ti aktivovať tvoj najvyšší potenciál.

Referencie

S Janou jsem měla možnost vyzkoušet velmi hluboký a pro mě přínosný dlouhodobý koučink, který mk opravdu odkryl mnohé skryté stíny uvnitř mě. To, co jsem si zprvu myslela, že je zdrojem mých problémů, bylo nakonec jen důsledkem jiných, skrytejších a niternějších pocitů.

Díky Jane, jejímu velmi ohleduplnému a respektujícímu přístupu jsem odkrývá mnohé a začala na sobě více pracovat. Tento typ koučování mi velmi vyhovoval, zejména vedené vizualizace, které mi pomáhaly v podstatě hned po zakončení. Moje pocity se velmi zrcadlily na mem těle, a toto uvedomeni pro me byl velky aha moment. Při teto vnitrni praci jsem cítila ulevu hned.

Jani, moc ti děkuji za tvou smysluplnou práci, krásné vedení a přátelský přístup. Díky tobě jsem si toho hodně zvědomila. Všem ostatním doporučuji, protože nejen že takto vedený koučink pomáhá, ale i mě velmi bavil a ačkoliv vím, že je ještě mnoha práce přede mnou, s Janou po boku vím, že na to nebudu sama. Děkuji.

Lenka Štedrová Drdácká

denikovani.cz

Naše telo vie. Len my ho nie vždy vieme počúvať, alebo mu nevenujeme pozornosť. Cez Jankino láskavé vedenie sa na svoje telo a jeho múdrosť naladíme. A vďaka Jankiným otázkam som vnemy dala do slov, čo mi ešte pomohlo si ich utriediť a interpretovať. Čo ma tiež potešilo bolo, že mi Janka potom poslala poznámky z nášho koučingu, ku ktorých sa môžem kedykoľvek vrátiť, aby som si svoje uvedomenia pripomenula.

Oceňujem Jankin osobný a láskavý prístup a jej autenticitu – všetko si to na sebe veľakrát vyskúšala a sama embodiment s obľubou využíva v každodennom živote. A ja si rád a „názorov“ svojho tela tiež som už viac a viac vedomá, je to veľká pomoc v každodennom živote .

Ďakujem za sprostredkovanie tejto skúsenosti!

Barbora Kaľavská

Chtěla bych vyjádřit svou velkou spokojenost s balíčkem čtyř sezení embodiment koučingu s Janou. Pracovaly jsme především na dvou tématech: rozhodování o profesním směřování a vztahu se synem.

Jana má velmi příjemnou energii, která mi od začátku poskytovala pocit bezpečí a důvěry. Její přístup embodiment koučinku mi vyhovoval, zejména oceňuji její jemnost, která mi umožnila propojit se s různými zážitky a emocemi z minulosti. Díky této práci jsem si lépe uvědomila, jak se chci cítit v přítomnosti a jak mohu podporovat tyto pocity v náročných situacích i do budoucna.

Jsem velmi spokojená také s Jankou jako koučkou a s jejími záznamy ze sezení. Myslím si, že balíček sezení má velký potenciál k trvalým pozitivním změnám v životě klienta. Já sama se cítím lehčí a klidnější, a tento efekt přetrvává i měsíc po skončení spolupráce. Děkuji Janě za její profesionální a empatický přístup. Těším se na to, jak se budou vyvíjet mé další kroky díky této zkušenosti.

Stanka Tichá

Moc ti ďakujem za coaching session. Veľlmi som ocenila láskavosť s akou si ma viedla, bezpečný priestor, v ktorom sa všetko dialo plynule a kde som získala pre mňa nové a zásadné uvedomenia – wow, osobný rozvoj a sebapoznavanie nie sú pre mňa žiadnou novinkou, ale tieto uvedomenia som vôbec nečakala. Feminine embodiment coaching je úžasný nástroj – dotkla som sa vďaka nemu nových hĺbok, účinne, ale všetko v jemnosti.

Lenka Zajacová

loonadance.be

I am very grateful for the embodiment coaching that I received from Jana. It is a different way of coaching which gave me the chance to really align with the truth that my body holds and not only to follow my mind. I would recommend this type of self development to every woman. 

Maria Lukanowa

IG: @marialukanowa

Jana has a grounded presence that is both insightful and supportive. If you’re seeking a Feminine Embodiment Coach to help support you in stepping more fully into your authentic self, I’d highly recommend working with Jana.

Jenna Ward

zakladateľka School of Embodied Arts, schoolofembodiedarts.com

Jana is a sensitive, warm and empathetic feminine embodiment coach. She coached me on various topics and demonstrated great skill with each of the issues I was facing each time we met. During one session in particular, I was feeling anxious and flustered in relation to a certain relationship dynamic I was experiencing. Jana held space for my difficult emotions which allowed me to feel safe, seen and heard. Incredibly, she helped me to identify a pattern I had been repeating for over 20 years that I didn’t realise I’d been repeating in the first place! To have this pattern illuminated was, of course, so liberating! It helped me to see things with greater clarity, to feel less anxious and to move forward in the dynamic in a more embodied way. Jana did this by asking insightful, powerful questions which are the qualities of a naturally gifted coach – with Jana absolutely is. 

Isabel Krutik

IG: bellakcoaching

I’ve greatly benefited from Jana’s coaching sessions. I’ve appreciated the safe space she’s created for me and I’ve come out of each session with a great and deep insight. I also like that she’s helped me to see how to implement those insights into my daily life – so that it doesn’t stay a one time „aha moment“ but also brings lasting changes in my life. For me, Jana brings a lot of care to her clients and I appreciate her wisdom and the quality of her questions and guidance. I also find that she has a very welcoming and non judgmental energy that has helped me to bring a new light to the struggles I’ve brought to the coaching space without feeling bad for anything I was feeling or experiencing. I’m happy I’ve found her!

Lisa Caillet

www.espacesaufeminin.com

Sessions with Jana were amazingly insightful for me. I was able to get to the heart of many personal and professional challenges, working on my money mindset and balancing productivity and rest in my new business. Jana has a very restful and calm coaching style. She listens deeply and mirrors what I need to see.
When I entered the sessions, I was not sure how far I would get because I was working on big underlying patterns. And Jana created the space to welcome all parts of myself, and to reveal and work through hidden blocks, with compassion and gentleness. This was precisely what I needed to move forward. I would highly recommend Jana if you are looking for a calm, insightful coach who will hold the space for you and ask powerful questions to move towards your goals.
Beant

Jana is authentically loving and supportive, encouraging, non-judgemental, steady and trustworthy.

I felt like a veil of shame and fear were covering me before the session. During the session, I was able to sink deeper and deeper into myself, my emotional body and meet old demons rather than run from them. I couldn’t have done this without Jana’s loving encouragement and mirroring. With the support of Jana I was able to give myself a new experience of vulnerability, being seen and feeling love for myself as I am. Truly remarkable. Since then, I have felt an alleviation of a particular sorrow I used to carry around and identify with – I am finally processing that sorrow. I can imagine what it will feel like to be without that sorrow and feel more love.

In all honesty, the session felt a bit miraculous. It felt like being able to go back in time, or to locate a place in my body where hurt and a belief system have been accumulating, running the show – and give myself a healing, new experience that I could feel and believe in as a new belief system. This session allowed my body to lovingly give myself the experience or mirror I needed to heal an inner wound. The lesson was –  it can feel another way to be the authentic me – more loved and loving, warmer, received, listened to, more gentle, not ashamed.

I don’t think I believed this was possible because I have had so many experiences of rejection, abandonment, having to be strong and defended, and putting others first. I’m not sure I have had many experiences of being vulnerable, intimate and open like that.

This feels like a new level of love/loving to be honest.

Deborah Monaghan

Koučing s Jankou bol nad moje očakávania. Nebol to len koučing, v ktorom ma
niekto vypočuje, vedie, smeruje, pomáha ísť dopredu, bol to koučing, kde som sa
naučila a dokázala naladiť na svoje telo, počúvať ho, ako sa má, ako sa cíti a čo by
naozaj potrebovalo. Bol to koučing plný prijatia, pocitu bezpečia a dovolenia si nielen uvedomiť moje rôznorodé pocity, ale ich aj slobodne precítiť vo svojom tele a prijať ich. Janka mi vždy vytvorila a držala pomyselný bezpečný priestor plný prijatia
a empatie, zároveň ma jemne a trpezlivo otázkami viedla, aby som prišla k vlastným
uvedomeniam a riešeniam v súlade so svojim telom a vychádzajúcich z môjho
vnútra.

Veľmi oceňujem aj Jankine zhrnutia zo sedení, pripomínajúce mi moje zásadné
uvedomenia, obohatené o Jankine postrehy a odporúčania. Za užitočné považujem
aj video nahrávky zo sedení, ku ktorým sa môžem opätovne vrátiť a navnímať si
všetko opakovane. Je to neoceniteľná pomoc pri integrácii si prežitého a zaradení
uvedomení do každodenného života.

Janku ako koučku vrelo odporúčam, je to úžasný pocit, keď vám niekto umožní,
uzrieť a precítiť svoje nedostatky a tiene bez pocitu hanby, v plnom prijatí
a s pocitom, že je to tak v poriadku. Jankin pokojný, vyrovnaný a povzbudzujúci
prístup vám pomôže pozrieť sa priamo do očí svojim tieňom, ísť hlbšie, ísť pod
povrch, ale zároveň vás tam nenechá motať sa príliš dlho, ale ťahá vás späť na
svetlo…nájsť seba a svoje odpovede.

Katarína Piscová

The coaching sessions were a great insight into the deeper parts of myself.  I felt that you held space so beautifully, leading from your heart and supporting me to find the grace and balance I needed to discover in myself.
During this time, I gained some insight into how I have been leading my life. It feels like I have moved closer to embodying my goals and they feel more achievable. I feel more confident and empowered to let go of the expectations I put on myself and I’ve learnt how simple it is to lean into the guidance of my heart.
You hold the space well, never rushed and always very professional.  You guided me to a place that felt supported and expansive.
I always enjoyed receiving the follow up notes, and I particularly enjoyed all your journal prompts which helped me stay focused on my intentions or integrate into a movement practice.
You embody all the qualities of a great Feminine Embodiment Coach 🙂
Thank you for your support from my heart to yours!  

Carolyn Sivaram Brandon

Prečo Embodiment Koučing?

Na to, aby si vedela ktorým smerom sa vydať, je potrebné sa najskôr zastaviť. A načrieť hlboko do svojho vnútra.

V tele máme uložené nespracované traumy, emócie a bloky, ktoré môžu ostať zaseknuté v tele a brániť nám pohnúť sa vpred, aj keď veľmi túžime po zmene. 

Embodiment koučing je magický nástroj, vďaka ktorému tieto bloky a zamrznutia v tele vieme v prvom rade precítiť, rozprúdiť a rozpustiť. Dokážeme sa tak napojiť na múdrosť nášho tela a počúvať šepkaniu intuície. A vďaka tomu vidieť jasnejšie, čo je to, čo naozaj chcem, ako chcem žiť, čo je so mnou v súlade, a aké kroky mám spraviť, aby som dosiahla svoje ciele a sny. 

Embodiment koučing:

★ je skvelý nástroj hlbokého sebapoznania
★ dokážeš sa vďaka nemu naučiť spracovávať emócie
poskytuje techniky, ako môžeš rozlúštiť podvedomé vzorce a následne ich nežne rozpustiť
★ je
úžasný nástroj na to, aby si lepšie porozumela reči svojho tela a prepojila sa so svojou intuíciou
je kľúčom k rozhodnutiam, ktoré nevychádzajú iba “ z hlavy“, ale sú v súlade s celým tvojím bytím

Najčastejšie otázky

Ako prebieha Oťukávací Call?

Oťukávací Call je veľmi dôležitý pre mňa aj pre teba.

Medzi koučom a koučovaným musí fungovať „chémia“. Dlhodobý koučingový program nie je pre každého a nie každý kouč sedí každému klientovi. Skôr než do môjho programu vstúpiš, je preto dôležité, aby sme sa vzájomne trochu spoznali na nezáväznom vstupnom Discovery Calle 🙂

Prejdeme si spolu tvoj zámer, s čím by si do programu chcela vstúpiť, a zistíme, či by bol program pre teba vhodný a prínosný. Zodpoviem tiež všetky tvoje otázky.

Skrátka, zistíme, či by spolupráca medzi nami fungovala alebo nie.

Nemusíš sa obávať žiadneho nátlaku z mojej strany. Chcem pracovať so ženami, ktoré sú na spoluprácu pripravené a cítia vnútorné volanie, že už je čas niečo vo svojom živote zmeniť.

Cítim, že potrebujem niečo v živote zmeniť, ale neviem presne čo. Je pre mňa program vhodný?

Toto je otázka, ktorú môžeme prebrať na oťukávacom calle. Už to, že tvoja duša volá po nejakej zmene, je skvelým signálom toho, že si pripravená.

Embodiment koučing je skvelý v tom, že nám pomáha sa napojiť na naše vnútro, intuíciu, podvedomie a tak dokážeme prísť na odpovede, ktoré logickou mysľou uchopiť nevieme. Ak vieš, že chceš niečo zmeniť, pretože nie si spokojná a naplnená vo svojom živote, ale nevieš čo, práve embodiment koučing ti môže pomôcť zistiť, čo je to, po čom najviac túžiš a kde nežiješ v súlade.

Aký bude môj výsledok na konci programu?

To je veľmi individuálne. Každá z nás má inú štartovaciu pozíciu. Sme zvyknuté merať progres lineárnym spôsobom. Ja žiadne presné výsledky nezaručujem. Pretože neviem, kde sa práve nachádzaš, čo všetko si so sebou nesieš, a čo práve teraz v živote potrebuješ. Takže ak čakáš, že ti poviem, že na konci programu budeš hotová, stoprecentne spokojná a naplnená, a už ťa nikdy nič nevyvedie z rovnováhy, nepoteším ťa. Toto ti zaručiť nikto nemôže 🙂 Navyše, nikto z nás sa takto necíti stopercent času.

Môžem ti ale minimálne sľúbiť, že spravíš POSUN. Viac sa naladíš na samu seba, spravíš pokroky v sebaprijatí, sebaláske, sebapochopení, sebavnímaní a budeš viac vnímavá voči svojmu telu a svojej intuícii. Minimálne si vybuduješ si základ, ktorý ti pomôže na tvojej ceste ďalej. Vo väčšej celistvosi a vo väčšom napojení na samu seba.

Práve preto si s každou klientkou, ktorá chce do programu vstúpiť dohadujem oťukávací call. Na ňom preberieme tvoje ciele, očakávania, štartovaciu pozíciu, a budem ti vedieť presnejšie povedať, aký potenciál v tebe vidím 🙂

Vyskúšala som už mnoho rozvojových techník, je pre mňa program vhodný?

Samozrejme, že áno. Často sa stáva, že pre ženy, ktoré už vyskúšali všeličo (hlásim sa do klubu!), je práve embodiment koučing prelomový a prevratný. Aj ženy, ktoré v nejakej forme pracujú so somatikou a telom sú milo prekvapené, aké výsledky im embodiment koučing prináša. Pre inšpiráciu ťa pozývam ťa prečítať si recenzie od mojich klientiek, ktoré nájdeš na stránke vyššie.

Vôbec nie som napojená na moje telo, je pre mňa program vhodný?

Program je vhodný pre každú ženu, ktorá vníma, že potrebuje vo svojom živote niečo zmeniť. Je úplne jedno aká je tvoja úroveň napojenia na tvoje telo. Dôležité je, aby si bola otvorená zmene, otvorená skúmaniu samej seba, pripravená robiť kroky k tomu, aby si si toto napojenie začala budovať.

Chodím na terapie, je pre mňa embodiment koučing vhodný?

To je veľmi individuálne. Ak navševuješ nejakú formu terapie a liečenia, je potrebné, aby si ma o tom informovala. To, či je pre teba program (a koučing celkovo) vhodný posúdime individuálne. Závisí to aj od formy liečenia, ktoré klientka podstupuje, a prípadný súhlas terapeuta, ktorý určí spôsobilosť klientky na koučing.

Je embodiment koučing forma terapie?

V žiadnom prípade embodiment koučing nenahrádza terapiu. Na koučingu riešime to, čo je tu a teraz, alebo v blízkej minulosti, a pozeráme sa smerom dopredu.

Embodiment koučing je síce „trauma-informed“ – teda ako certifikovaná koučka som si vedomá toho, že moje klientky môžu mať rôzne traumy, a tieto traumy sa môžu aj počas koučingu objaviť. Pokiaľ sa vynoria v jemnej a pre klientku prijateľnej forme, je to v poriadku. Nidky však nejdeme do liečenia tráum spätne do minulosti, ani ich nechceme oživovať a zprítomňovať.

Ak by sa počas koučingu ukázalo, že je koučing je kontraproduktívny, a môže spôsobiť viac škody než úžitku, klientke ihneď odporúčam vyhľadať odbornú pomoc.

Akou formou prebieha program Hlboký Ponor?

Program prebieha online formou. Presnú štruktúru programu nájdeš na stránke vyššie, v časti „Čo je obsahom programu Hlboký Ponor?“.

Ak máš ďalšie otázky k programu, pokojne mi napíš správu alebo si dohodni oťukávací call zdarma.

Čo sa stane, keď sa na koučing nemôžem dostaviť?

Ak sa na koučing (alebo iný vorped dohodnutý call) nemôžeš dostaviť, je potrebné to včas oznámiť – ideálne 24 hod. vorped.

Rozumiem však, že v živote sa môžu vyskytnúť neočakávané udalosti (na oboch stranách).

Ak sa tak stane, vieme sa dohodnúť na individuálnej náhrade alebo posunutí termínu.

Celý koučingový program je potrebné vyčerpať do 4 mesiacov od prvého dňa spolupráce (t.j. úvodného koučingu v 1. týždeň).

Môžem za program zaplatiť na splátky?

Áno, je to možné. Môžeš zaplatiť na 2 alebo 3 splátky, prípadne sa vieme dohodnúť aj na individuálnych podmienkach.