Individuálne Konzultácie

Strácaš sa v materstve?

Materstvo s tebou enormne zamávalo a máš pocit, že to už viac nie si ty? Cítiš, že od kedy si sa stala mamou, akoby si úplne stratila samu seba?Zažívaš veľmi silné emócie, frustráciu či pocity, že nie si dosť dobrá mama? 
Materstvo ťa stopercentne nenapĺňa a cítiš preto výčitky?
Chýba ti tvoj život pred deťmi a čakáš, kedy sa všetko vráti späť „do normálu“?
Chcela by si byť autentickou mamou a žiť spokojný a naplnený život?Ak si na niektoré z týchto otázok odpovedala „ÁNO“, tak potom si tu správne!
Poznám to veľmi dobre, sama som to zažila: výkyvy emócií, frustrácia, depresívne stavy, pocity, že nie som dosť dobrá, že to nezvládam, výčitky, že ma materstvo nenapĺňa, tlak na výkon, lavínu nepríjemných pocitov…
A viem ako z toho von.

Materstvo je transformačný proces.
Je to proces premeny v mamu, ktorý sa volá matrescencia.Nekráčaj na tejto transformačnej ceste sama!

Dovoľ mi, aby som ťa na nej sprevádzala. 
Dohodni si so mnou osobné konzultácie.Neponúkam instantné riešenia alebo zázračné návody, ako si sa stať dokonalou mamou. Pretože to je nereálne.
Namiesto toho ťa prevediem procesom zmien, ktoré sa v tebe odohrávajú, aby si našla samu seba a svoje vlastné riešenia a návody na to, aby si bola autentickou mamou a autentickou ženou.
Aby si žila svoje život v plnosti a integrite.


Ako konzultácie prebiehajú?

Moje konzulácie sú nadizajnované podľa unikátnej koučovacej metódy Mama Rising® navrhnutej špeciálne pre mamy.

Viem, že si MAMA, a teda máš úplne špecifické podmienky. To ale neznamená, že nemáš nárok na to, chcieť žiť krásny, spokojný a naplnený život v materstve aj mimo neho.

Pred konzultáciami ti zašlem na vyplnenie úvodný dotazník, ktorý poslúži ako odrazový mostík našej spolupráce. Na začiatku konzultácií si stanovíme tvoj zámer – kam sa chceš pomocou mojej podpory dostať.

Keďže zmena sa väčšinou neudeje zo dňa na deň, ponúkam konzultácie v balíčkoch 4 alebo 6 stretnutí po 60 minút. Rozostupy jednotlivých hodín sú buď po týždni alebo po dvoch týždňoch, aby si mala čas medzi jednotlivými stretnutiami zmeny postupne do svojho života zapracovať.

Balíčky konzultácií

Nie si si istá, či sú moje konzultácie pre teba to pravé?

Dohodni si so mnou úvodný zoznamovací rozhovor úplne ZDARMA!

Rozhovor trvá cca 15-20 minút a vďaka nemu sa môžeme vzájomne spoznať. Rozoberieme tvoju aktuálnu situáciu a sama sa rozhodneš, či chceš, aby som ťa sprevádzala na tvojej ceste.


Máš záujem o konzultáciu alebo o úvodný rozhovor ZDARMA?
Máš nejaké ďalšie otázky?

Napíš mi email alebo ma kontaktuj prostredníctvom formuláru nižšie.Referencie

Konzultace s Janou pro mě byla takovým milým pohlazením. Po narození třetího dítěte jsem měla pocit, že s to doma pomalu hroutí. Stále jsme se nemohly sžít, najednou nás je doma už 5. Zase méně místa, větší nepořádek, méně času pro mě. Jana mi připoměla, co je pro mě v tuhle danou chvíli opravdu důležité. Uvědomila jsem si, že lpím na věcech, které vůbec nedělám pro sebe, ale pro druhé…protože se to tak má dělat. Díky konzultaci jsem si uvědomila, že je to v pořádku, že na sebe kladu zbytečně vysoké nároky, že zapomínám na sebe (i když jsem si myslela, že nezapomínám :)). Mateřství je pro mě velká jízda i výzva…a občas se v tom ztrácím a tápu. To jsou chvíle, kdy velmi ocením pohled náhled z venku. Po konzultaci mi přišla úleva, přestala sjem lpět na některých věcech…a postupně (je to asi měsíc od konzultace) u nás začalo být klidněji, příjemněji, prostor se jakoby pročistil. Moc děkuji 🙂.

Ivana Dudková
FB: Výživa jedné ženy

*Konzultácia nenahrádza lekársku starostlivosť. Pokiaľ cítiš, že potrebuješ odbornú pomoc, určite nečakaj a obráť sa na psychológa alebo iného špecialistu.