Letný Koučing

Čo tak využiť leto na to, aby si sa v živote niekam posunula?

Leto nemusí byť iba uhorková sezóna, kedy sa nič nedeje. Môžeš tento čas využiť na to, aby si sa lepšie spoznala, naučila počúvať svoje vnútro a vyriešila svoju aktuálnu životnú situáciu. 

Možno túžiš po novom zamestnaní.
Alebo sa cítiš v živote zaseknutá.
Alebo vôbec nevieš čo chceš.
Možno máš tušenie, že niečo nie je OK, ale nevieš to celé uchopiť. 

Ak čítaš tieto riadky a tvoje vnútro zaplavil zvláštny napätý pocit, tak vieš, že hovorím práve k tebe. Pretože ty sama najlepšie vieš, že je čas. Aby si sa niekam posunula.

 

Práve pre teba som vytvorila akciový

Letný Koučing.

Využi leto na to, aby si sa posunula v živote vpred.

Smerom sama k sebe.

Smerom k spleným snom.

Čo je obsahom balíčku Letného koučingu?

5 týždňov spolupráce 1:1*

2 x embodiment koučing v trvaní 90 min.

2 x embodiment koučing v trvaní 60 min. 

✾ 1x vedená meditácia v pohybe – Prevediem ťa meditáciou za sprievodu hudby a otázkami ťa navediem k prehĺbeniu a ukotveniu toho, čo práve riešiš a čo sa vyplavilo počas koučingu.

Embodied Homework – úlohy na doma, ktoré budem vytvárať na mieru tvojim potrebám. Môže to byť journaling, workbooky, doplňujúce materiály, pohybové a mindfulness úlohy…

Moja individuálna podpora – môžeš mi kedykoľvek napísať alebo nahrať hlasovku, a ja ti do 72 hodín odpoviem

* intenzitu a intervaly si dohodneme individuálne, s rešpektom k letnému režimu, dovolenkám, a pod. Balíček je nutné vyčerpať do 3 mesiacov od zakúpenia. 

Letný Koučing prebieha online formou.

Akciová cena Letného Koučingu je:

159€

Ako to prebieha?

Po zakúpení balíčku Letného Koučingu si dohodneme termín prvého online stretnutia, a následne si po dohodne stanovíme termíny ďalších online stretnutí.

Čaká ťa 5 týždňov spolupráce: 

1. týždeň: úvodný koučing v trvaní 90 minút – stanovíš si svoj zámer a hneď sa pustíme do prvého koučingu

2. týždeň: 1x 60 min embodiment koučing

3. týždeň: vedená meditácia v pohybe v trvaní cca 60 min.

4. týždeň: 1x 60 min embodiment koučing

5. týždeň: 1x 90 min embodiment koučing ohohatený o záverečné vyhodnotenie spolupráce, zámeru a oslavu tvojich úspechov

Kto ťa Letným Koučingom bude sprevádzať?

Volám sa Jana Boor.
Som transformačná sprievodkyňa žien a certifikovaná Female Embodiment koučka.

Pomáham ženám prijať samé seba, žiť autenticky, v napojení na svoje vnútro a v úplnom súlade sama so sebou.

Som tiež Kňažka Živeny a sprevádzam ženy na ženských kruhoch.

Moja Esencia

Kľúčové je pre mňa prijatie samej seba v úplnej celistvosti. Nečakaj u mňa žiadny „spiritual bypassing“ – najskôr musíme prijať s láskavosťou a súcitom, čo je, až potom sa môžeme pohnúť vpred.

V Human Designe som Reflektor – a tak ti dok86em poskytnúť podporujúci a chápavý priestor pre všetko, čo v živote prežívaš, a pomôcť ti aktivovať tvoj najvyšší potenciál.

Referencie

Prečo Embodiment Koučing?

Na to, aby si vedela ktorým smerom sa vydať, je potrebné sa najskôr zastaviť. A načrieť hlboko do svojho vnútra.

V tele máme uložené nespracované traumy, emócie a bloky, ktoré môžu ostať zaseknuté v tele a brániť nám pohnúť sa vpred, aj keď veľmi túžime po zmene. 

Embodiment koučing je magický nástroj, vďaka ktorému tieto bloky a zamrznutia v tele vieme v prvom rade precítiť, rozprúdiť a rozpustiť. Dokážeme sa tak napojiť na múdrosť nášho tela a počúvať šepkaniu intuície. A vďaka tomu vidieť jasnejšie, čo je to, čo naozaj chcem, ako chcem žiť, čo je so mnou v súlade, a aké kroky mám spraviť, aby som dosiahla svoje ciele a sny. 

Embodiment koučing:

★ je skvelý nástroj hlbokého sebapoznania
★ dokážeš sa vďaka nemu naučiť spracovávať emócie
poskytuje techniky, ako môžeš rozlúštiť podvedomé vzorce a následne ich nežne rozpustiť
★ je
úžasný nástroj na to, aby si lepšie porozumela reči svojho tela a prepojila sa so svojou intuíciou
je kľúčom k rozhodnutiam, ktoré nevychádzajú iba “ z hlavy“, ale sú v súlade s celým tvojím bytím

Najčastejšie otázky

Cítim, že potrebujem niečo v živote zmeniť, ale neviem presne čo. Je pre mňa koučing vhodný?

Už to, že tvoja duša volá po nejakej zmene, je skvelým signálom toho, že si pripravená.

Embodiment koučing je skvelý v tom, že nám pomáha sa napojiť na naše vnútro, intuíciu, podvedomie a tak dokážeme prísť na odpovede, ktoré logickou mysľou uchopiť nevieme. Ak vieš, že chceš niečo zmeniť, pretože nie si spokojná a naplnená vo svojom živote, ale nevieš čo, práve embodiment koučing ti môže pomôcť zistiť, čo je to, po čom najviac túžiš a kde nežiješ v súlade.

Aký bude môj výsledok na konci spolupráce?

To je veľmi individuálne. Každá z nás má inú štartovaciu pozíciu. Sme zvyknuté merať progres lineárnym spôsobom. Ja žiadne presné výsledky nezaručujem. Pretože neviem, kde sa práve nachádzaš, čo všetko si so sebou nesieš, a čo práve teraz v živote potrebuješ. Takže ak čakáš, že ti poviem, že na konci programu budeš hotová, stoprecentne spokojná a naplnená, a už ťa nikdy nič nevyvedie z rovnováhy, nepoteším ťa. Toto ti zaručiť nikto nemôže 🙂 Navyše, nikto z nás sa takto necíti stopercent času.

Môžem ti ale minimálne sľúbiť, že spravíš POSUN. Viac sa naladíš na samu seba, spravíš pokroky v sebaprijatí, sebaláske, sebapochopení, sebavnímaní a budeš viac vnímavá voči svojmu telu a svojej intuícii. Minimálne si vybuduješ si základ, ktorý ti pomôže na tvojej ceste ďalej. Vo väčšej celistvosi a vo väčšom napojení na samu seba.

Vyskúšala som už mnoho rozvojových techník, je pre mňa embodiment koučing vhodný?

Samozrejme, že áno. Často sa stáva, že pre ženy, ktoré už vyskúšali všeličo (hlásim sa do klubu!), je práve embodiment koučing prelomový a prevratný. Aj ženy, ktoré v nejakej forme pracujú so somatikou a telom sú milo prekvapené, aké výsledky im embodiment koučing prináša. Pre inšpiráciu ťa pozývam ťa prečítať si recenzie od mojich klientiek, ktoré nájdeš na stránke vyššie.

Vôbec nie som napojená na moje telo, je pre mňa embodiment koučing vhodný?

Program je vhodný pre každú ženu, ktorá vníma, že potrebuje vo svojom živote niečo zmeniť. Je úplne jedno aká je tvoja úroveň napojenia na tvoje telo. Dôležité je, aby si bola otvorená zmene, otvorená skúmaniu samej seba, pripravená robiť kroky k tomu, aby si si toto napojenie začala budovať.

Chodím na terapie, je pre mňa embodiment koučing vhodný?

To je veľmi individuálne. Ak navševuješ nejakú formu terapie a liečenia, je potrebné, aby si ma o tom informovala. To, či je pre teba program (a koučing celkovo) vhodný posúdime individuálne. Závisí to aj od formy liečenia, ktoré klientka podstupuje, a prípadný súhlas terapeuta, ktorý určí spôsobilosť klientky na koučing.

Je embodiment koučing forma terapie?

V žiadnom prípade embodiment koučing nenahrádza terapiu. Na koučingu riešime to, čo je tu a teraz, alebo v blízkej minulosti, a pozeráme sa smerom dopredu.

Embodiment koučing je síce „trauma-informed“ – teda ako certifikovaná koučka som si vedomá toho, že moje klientky môžu mať rôzne traumy, a tieto traumy sa môžu aj počas koučingu objaviť. Pokiaľ sa vynoria v jemnej a pre klientku prijateľnej forme, je to v poriadku. Nidky však nejdeme do liečenia tráum spätne do minulosti, ani ich nechceme oživovať a zprítomňovať.

Ak by sa počas koučingu ukázalo, že je koučing je kontraproduktívny, a môže spôsobiť viac škody než úžitku, klientke ihneď odporúčam vyhľadať odbornú pomoc.

Akou formou prebieha letný koučing?

Embodiment koučing prebieha online formou. Ak máš ďalšie otázky k programu, pokojne mi napíš správu a rada ti na ne odpoviem.

Čo sa stane, keď sa na koučing nemôžem dostaviť?

Ak sa na koučing (alebo iný vorped dohodnutý call) nemôžeš dostaviť, je potrebné to včas oznámiť – ideálne 24 hod. vorped.

Rozumiem však, že v živote sa môžu vyskytnúť neočakávané udalosti (na oboch stranách).

Ak sa tak stane, vieme sa dohodnúť na individuálnej náhrade alebo posunutí termínu.

Celý koučingový program je potrebné vyčerpať do 3 mesiacov od objednávky.