pozývam ťa na online konferenciu

Autentická Mama

v materstve spokojná a sama sebou

20. – 22. októbra 2022

Na konferencii ťa čakajú inšpiratívne rozhovory
s týmito skvelými hosťami:

Jana Boor

Neexistuje jediná správna cesta

Som transformačná sprievodkyňa žien na ceste materstvom, certifikovaná MAMA RISING® koučka a nadšená propagátorka matrescencie.
Materstvo nás zmení, a tieto zmeny sú často turbulentné, niekedy nepríjemné a v procese premeny v mamu môžeme mať pocit, že strácame samé seba.
Zovšadiaľ sa na nás valia informácie, čo by sme mali robiť, aby sme boli perfektné mamy. Tvoje deti však nepotrebujú dokonalú mamu. A neexistuje jediná správna cesta. Tou najsprávnejšou cestou v materstve, je byť sama sebou.  Pretože autentická mama je spokojná mama. 

Katarína Runa

Tajomstvá spokojných mám

Katarína Runa je lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom.
Je zakladateľkou
prvého veľkého osobno-rozvojového centra na Slovensku. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a zameriava sa hlavne na tému vzťahov, či už je to vzťah k sebe, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Pomáha ľuďom rozpoznať a rozpustiť ich obmedzujúce presvedčenia a tvoriť tú verziu seba, ktorou chceme byť. Rada sa venuje aj téme hojnosti a životného poslania. Viedla stovky živých seminárov a tisíce osobných konzultácií.
https://katarinaruna.sk/

Lucie Ratajská

Ako nachádzať malé radosti v každodennosti materstva

Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě, protože když je v našem životě energie, máme chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se…využívat svůj potenciál naplno, mnohdy ne protože.., ale přestože…   
Jsem máma dvou bytostí, které zapadají do mozaiky objevování sebe samé.  Ať už tím jaké výzvy přinášejí, jejich autentičností a bezbřehou radostí z objevování nového, tak i silou, jakou se staví za to, co cítí.
Jsem šťastnou partnerkou svého manžela, který mě v tomto objevování podporuje a sám se skrze něj i proměňuje. 
Učím se přijímat všechny roviny cesty, objevování sebe i světa, které mi přichází do života.
https://energievzivote.cz/

Martina Chomátová

Mamou v pohode vďaka
mindfulness

Lektorka mindfulness a jógy. Máma 3 dětí, autorka knih o mindfulness a laskavosti. 
Spoluautorka víkendových workshopů Wim Hof metody v jurtách. 
Šířím jiskru laskavosti, hravosti, vděčnosti a plynutí. 
Natáčím podcast Všímavé příběhy a spolu s mým mužem Podcast O TOM.

Andrea Kováčová

Materstvo ako cesta osobného
rozvoja

Andrea Kováčová je mama troch detí, Peťky (8), Šimonka (5) a Riška (2.). Počas obdobia materskej dovolenky založila organizáciu ČO DOKÁŽE MAMA pre všetky mamy na Slovensku, ktoré sú popri deťoch aktívne a zarábajú si svojou kreatívnou prácou.
Po 7 rokoch fungovania je v projekte Čo dokáže mama 50 000 aktívnych mamičiek.
Fungujú spoločne na webovom portáli www.codokazemama.sk, kde si už vyše 2 500 mamičiek zriadilo svoje e-shopy a predávajú tu takmer 25 000 produktov prehľadne spracovaných v kategóriách – Ručná práca – Služby – Knihy a Materiál.
So svojím tímom v septembri 2022 oficiálne spustili prvú crowdfundingovú platformu na Slovensku, ktorá prepája autorov s profesionálmi s knižnom biznise a pomáha financovať novovznikajúce knižné diela.
V rámci projektu založila rovnomenné vydavateľstvo, v ktorom vydávajú knihy mamičiek a so svojím tímom pravidelne organizujú aukcie a výzvy na finančnú podporu ťažko chorých detí.
Andrea vo svojom voľnom čase s deťmi vytvára zdravé domáce sladkosti a vedie eshop www.kidsgohealthy.eu, v ktorom úspešne predáva kuchársku knihu a formičky, ktoré dnes už posielajú do celej EÚ.
Ako sama hovorí, prácu na sebe, osobný rozvoj aj úspešný rast podnikania zažila práve vďaka materstvu a preto má jej rozhovor výstižný názov: Materstvo ako cesta osobného rozvoja.

Danka Krušinská Trudičová

Cyklickosť pre mamy

Som certifikovanou lektorkou ©Cyklickej ženy a s nadšením, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám, ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby nám spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.
https://cestavedomejzeny.sk/

Patrícia Hrehušová

Ako mať doma poriadok
a nezblázniť sa z toho

Pár rokov dozadu som mala plnú skriňu oblečenia a pritom som nevedela, čo si vziať na seba. Mali sme preplnenú garáž, že fúrik mal problém prejsť. Knihy nám vypadávali z knižnice. V kúpeľni veľa nepoužívanej kozmetiky, ktorá len zaberala miesto. Pomyslenie na upratovanie nás ťažilo…

Na začiatku roku 2021 sme spolu s manželom (a jednou malou pomocníčkou, druhá sa neráta, lebo väčšinu času prespala :D) upratali celý náš dom, v ktorom bol taký bežný každodenný neporiadok. Zameriavali sme sa na to, aby sme si v ňom nechali to, čo nám prináša radosť a hodnotu. Takéto veľké upratovanie vás transformuje, prinesie vám to zmenu do života a radosť do vášho domova.

Dnes sa pozerám na život a na to, čo vpustím do svojho priestoru inak. Vedome nakupujem. Mám menej vecí, ale tie, ktoré sú mi srdcu blízke. Naučila som sa rozpoznávať, čo mi robí radosť. Nelipnem na veciach, ale vážim si ich.

Patrícia Hrehušová, certifikovaná KonMari konzultantka
https://sparkjoyslovakia.sk/

Zuzana Zamat

Dovoľ si byť sama sebou!

Zuzka je snová mentorka.
Sprevádza zúfalé mamy na ceste k ultimátnej spokojnosti. Pracuje so šamanskými a snovými technikami. V klube DOVOLÍM SI TO vedie skupinový mentoring pre ženy odhodlané žiť autenticky a bez výčitiek.
https://www.zuzanazamat.sk/

Lucie Dědková

Ako zladiť podnikanie
s materstvom?

Lucie Dědková – úspěšná podnikatelka, byznys mentorka a máma 2 dětí (2 a 4 roky).
Své podnikání jsem rozjela po narození druhého syna, takže jsem musela hodně řešit time-management. 
Pokud vás taky láká rozjetí podnikání, koukněte na moje produkty ke stažení zdarma, které vám pomůžou. 
Hlavně doporučuji sérii 10 mailů s 10 nástrahami, kterým je fajn se v začátcích vyhnout. 
A taky se přidejte do FB skupiny k podpoře podnikání Společně nahoru a sledujte můj YouTube kanál. Ať vám neuniknou žádné novinky a tipy k podnikání.

Petra Hanelová

Ako zvládnuť silné emócie
v materstve?

Pomáhám rodičům najít cestu k dětem a při tom objevovat, uzdravovat a posouvat sebe sama.
Mým darem je vidět souvislosti, které se skrývají pod povrchem a umění popsat je a předat.
Než se mi před 10 lety narodila první dcera, byla jsem nevědomá a na cestu k sobě mě dovedlo právě mateřství a to, že jsem ho v některých směrech absolutně nedávala. Postupně jsem „byla donucena“ začít vědomě naslouchat a pracovat s tématy, které ve mně otevíraly moje dcery. Začala jsem žít vědomě. Což ve spojení s tím, že rozumět dětem je pro mě přirozené, stejně jako pochopit věci do hloubky a umět je srozumitelně popsat, mě přivedlo právě k mojí práci s rodiči.
https://petrahanelova.cz/

Jana Krpalová

Šestonedelie podľa tvojich
predstáv

Poskytujem online konzultácie a osobné konzultácie pre budúcich rodičov, kurzy pre rodičov, poradenstvo v oblasti prípravy na materstvo a rodičovstvo, zdravého životného štýlu rodiny a výživy. Pripravila som pre vás články, ebooky a relaxačné afirmácie k pôrodu.
https://www.lipirea.sk/

Počas konferencie ťa čakajú

hlboké a autentické rozhovory so zaujímavými hosťami

množstvo inšpirácie, AHA momentov a podnetov

láskavá podpora v uzavretej Facebookovej skupine

môžeš klásť otázky a diskutovať na témy prednášok

keď budeš aktívne sledovať prednášky, môžeš získať zaujímavé darčeky a bonusy

 

Ako bude konferencia prebiehať?

Konferencia bude prebiehať online v termíne 20.-22.10.2022, takže si ju budeš môcť pozrieť z pohodlia svojho domova alebo kdekoľvek sa budeš nachádzať 🙂

Každý deň ti príde do schránky email, ktorý ťa navedenie k inšpiratívnym rozhovorom. Rozhovory ti budú k dispozícii ZDARMA počas 24 hodín, a budeš si ich môcť pozrieť kedykoľvek počas dňa.

Ak si rozhovory nestihneš pozrieť v daný deň, máš možnosť si zakúpiť konferenčný balíček a ostanú ti k dispozícii navždy 🙂
Pokiaľ sa rozhodneš vstúpiť do môjho transformačného programu „Autentická Mama“, ktorý otváram v novembri, dostaneš záznam z tejto konferencie ako BONUS.

Konferenciu pre teba organizuje…

Volám sa Jana Boor a som transformačná sprievodkyňa žien na ceste materstvom, certifikovaná MAMA RISING® koučka
a nadšená propagátorka matrescencie.

Pomáham ženám zorientovať sa v zmenách, ktoré prináša materstvo do ich života, nájsť autenticitu v materstve a žiť radostný a spokojný život.
Pretože keď poznám samu seba a žijem v s súlade sama so sebou, môžem žiť spokojný, šťastný a naplnený život. A byť tak skvelou mamou pre svoje deti.

Konferencia Autentická Mama
je tu pre všetky mamy, ktoré chcú načerpať inšpiráciu,
ako byť v materstve spokojné a samé sebou.

Teším sa na teba v magický dátum:
20.-22.10.2022

Chceš získať neobmedzený prístup k rozhovorom z konferencie a k tomu kopec skvelých bonusov?

Pripravila som pre teba krásny a hodnotný konferenčný balíček.
Do začiatku konferencie za špeciálnu cenu!